Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
hu
M’ Essence bio Chaga és bio Süngomba étrend-kiegészítő készítmény
22.660 Ft
Menny.:db

M’ Essence bio Chaga és bio Süngomba étrend-kiegészítő készítmény

22.660 Ft
Menny.:db
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: Biyovis
Szállítási díj: 1.590 Ft
Várható szállítás: 2025. április 14.

Leírás

M'ESSENCE 

SÜNGOMBA ÉS CHAGA 

150 ml 

ME 007 

Chaga gomba (Inonotus obliquus) a természet egyik legősibb gyógyító gombája. A Chagát Oroszország és a Baltikum, illetve Lengyelország és Finnország területén a népi gyógyászatban is használták. Leggyakrabban a gomba ivartalan termőtestéből készítettek teát a különféle panaszok kezelésére. 

A Süngomba (Hericium erinaceus) vagy más nevén Oroszlánsörény gomba a keleti gyógyászok körében már évszázadok óta megbecsült gyógygomba. A legenda szerint, akik rendszeresen fogyasztják a kínai süngombát, azok acélidegzetűek lesznek és memóriájuk szinte tökéletessé válik. 

Ajánlott adagolás:

Naponta 5 ml, vízben vagy egyéb kiválasztott folyadékban feloldva, étkezés előtt fél órával. 

FIGYELEM! Az itt felsorolt információk NEM a termékre vonatkoznak, hanem szakirodalmi hivatkozások szerint lettek összegyűjtve, és a nevezett gombafajra vonatkoznak. 

Összetevők: 

Glicerin:0,9 g/ml, bio szárított Süngomba (Hericium erinaceus) por: 0,03 g/ml, bio szárított Chaga gomba (Inonotus obliquus) por: 0,03 g/ml. 

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.